reklamlar
Kategori: Aksiyon Oyunları / Macera Oyunları / Açık Dünya Oyunları
Yayıncı: Rockstar Games
Türü: Macera, Aksiyon
Dil: İngilizce
İndir
Minimum Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*Vista kullanıcılarının NVIDIA ekran kartı kullanması tavsiye ediliyor)
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (4 CPU) @ 2.5GHz
 • Bellek: 4GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
 • Ses kartı: 100% DirectX 10 uyumlu
 • Sabit Disk Alanı: 65GB
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
 • İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPU)
 • Bellek: 8GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
 • Ses kartı: %100 DirectX 10 uyumlu
 • Sabit Disk Alanı: 65GBGTA 5

Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için, 18 Kasım 2014 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için ve 14 Nisan 2015 tarihinde Microsoft Windows için piyasaya çıktı. 2008 Grand Theft Auto IV'ten bu yana Grand Theft Auto serisinin ilk ana oyunudur. Güney Kaliforniya'da kurulu kurgusal San Andreas eyaletinde yer alan tek oyunculu öykü, üç suçlunun ve hükümet ajansının baskısı altında iken soygun yapma çabalarını anlatıyor. Açık dünya tasarımı, oyuncuların San Andreas'ın açık kırsalında ve Los Angeles'ta kurulu olan kurgusal Los Santos şehir merkezinde dolaşmasını sağlar.

Oyun üçüncü şahıs veya birinci şahıs perspektifinden oynanır ve dünyası yürüyerek veya araçla gezilebilir. Oyuncular, tek oyuncu boyunca üç lider kahramanını kontrol eder ve görevler arasında veya dışında çalışırlar. Hikaye, soygun serileri üzerine yoğunlaşıyor ve birçok görev, çekim ve sürüş oyununu içeriyor. "wanted" bir sistem, suç işleyen oyunculara verilen kolluk kuvvetlerinin saldırganlığını yönetir.

Çevrimiçi çok oyunculu mod olan Grand Theft Auto Online ise, 30 oyuncuya kadar oynama imkanı verir. Açık dünyayı keşfedebilir ve kooperatif veya rekabetçi oyun karşılaşmaları yapabilirsiniz.

Geliştirme, Grand Theft Auto IV'ün piyasaya sürülmesinden hemen sonra başladı ve Rockstar'ın dünya çapındaki çoğu stüdyosunda paylaşıldı. Geliştirme ekibi, Red Dead Redemption ve Max Payne 3 gibi daha önceki projelerinden birçoğundan etkilenerek oyunu öncüllerinin temel yapısında yenilik yapmak için üç öncü kahramanın etrafında tasarladı. Geliştirme çalışmalarının çoğu açık dünyanın yaratılışını oluşturdu ve birkaç ekip üyesi, tasarım ekibie görüntü yakalamak için California çevresinde saha araştırmaları yaptı. Oyunun soundtrack'inde orijinal skor, birkaç yıl boyunca işbirliği yapan bir üretici ekibinden oluşuyor.

Kapsamlı bir şekilde pazarlanan ve yaygın olarak öngörülen oyun, sektördeki satış rekorlarını kırdı ve ilk gününde 800 milyon ABD Doları ve ilk üç gününde 1 milyar ABD doları kazanan tarihin en hızlı satan eğlence ürünü haline geldi. Yaygın eleştirmenlerin beğenisine sunulan oyun, birden fazla kahramanın tasarımı, açık dünyası, tanıtımı konularında övgüler aldı. Ancak kadın rezidansı ve rehin sorgulaması sırasında işkence gören bir görevle ilgili tartışmalara neden oldu.

Yedinci nesil konsol oyunlarının en önemli oyunlarından biri ve şimdiye kadarki en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilen GTA 5; Yılın Oyunu ödülü de dahil olmak üzere bir çok yıl sonu ödülleri kazandı. 85 milyonun üzerinde kopya sattı ve tüm zamanların en çok satan video oyunlarından biridir.

ayrıca gta5 hilelerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak güncel gta 5 hilelerine ulaşabilirsiniz.


Ekran görüntüleri:
Yorumlar:
 1. B        /        U.     

 2. activation code  ıstıyor nerden bulurum ??

Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Resimde görünen,
iki kelimeyi girin: *
Echo of Soul Phoenix Echo of Soul, Koreli oyun geliştiricisi Nvius tarafından geliştirilen ve Aeria Games tarafından Kuzey Amerika ve Avrupa'da yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyundur. Açık Beta, 11 Eylül 2013'te Güney Kore'de, 31 Ekim 2014'te Çin'de ve 28 Mayıs 2015'te Batı
Star Conflict Star Conflict, ücretsiz oynanabilir, dinamik bir MMO aksiyon uzay oyunudur. Steam oyun platformu bunu "aksiyon dolu, çok yönlü çok oyunculu bir alan simülasyon oyunu" olarak tanımlıyor. Oyunun özü PvP uzay savaşları, PvE (Co-Op) misyonları ve bir açık dünya formatındadır. Oyun,
World of Tanks (WoT) World of Tanks, 20'nci yüzyılın ortalarından (1930'lar-1960'lar) savaş muharebe araçları olan Beyaz Rusya-Kıbrıs ortaklı Wargaming tarafından geliştirilen çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur. Oyunun ücretsiz oynanabildiği bir freemium iş modeli üzerine kurulmuştur, ancak
World of Warcraft (WoW) World of Warcraft (WoW), 2004 yılında Blizzard Entertainment tarafından piyasaya sunulan çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur (MMORPG). Bu, fantezi Warcraft evreninde belirlenen dördüncü oyundur. World of Warcraft, Blizzard'ın önceki Warcraft sürümü Warcraft III:
Warframe Warframe, Digital Extremes tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilmiş ücretsiz oynanabilir kooperatif üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. Warframe'de oyuncular, farklı fraksiyonlarla savaşa girmek için yüzlerce yıllık derin uykudan uyanmış antik