» » World Of Warcraft: Shadowlands İndir

World Of Warcraft: Shadowlands İndir

World Of Warcraft: Shadowlands İndir
358 0 3

  World of Warcraft: Shadowlands ilk olarak Horde ve Alliance arasındaki savaşla başlayan Battle for Azeroth paketinin sonunda meydana gelen olayları gözden geçiriyor. Sylvanas, yeni Lich King'in meydan okuması altında Bolvar'ya meydan okumak için "FrozenThrone"a oturur. Lidersiz Scourge, çevredeki çevreye vicdansız bir şekilde saldırdığında, Stormwind King Anduin ve eski savaş lideri Thrall dahil birçok büyük lider kanatlı yaratıklar tarafından kaçırılır. Azeroth'un destekçileri olarak, Bolivar tarafından çağrılan ve kaçırılan müttefikleri kurtarmak için Shadowlands'e giriyoruz.  

 

Yanımızda oldukca kalabalık bir Death Knight grubu ile oluşturulan portal geçerek, hiç bir ölümlünün ayak basmaması ihtiyaç duyulan bir diyara, kurtarılması olası olmayan ruhların atılmış olduğu The Maw’a geliyoruz. Ordumuzun büyük bir bölümü süratli bir biçimde durdurulsa da, Jaina ve Thrall’ı buluyor, The Maw’ın lideri Jailer ile tanışıyor, Baine ve Anduin’i de kurtarıp bir çıkış noktası aramaya çalışıyoruz. Uzun zamandır etken olmayan bir geçit bizim varlığımıza reaksiyon vererek açıldığında ise, kurtarmaya geldiğimiz kahramanların fedakarlığı yardımıyla geçitten geçip kendimizi Oribos adındaki şehirde buluyoruz. 


  Oribos, ölen ruhların geldiği, Arbiters dedikleri ve hak ettikleri toprağa gönderildiği yerdir. Bastion, Maldraksas, Ardenwild ve Revendreth öbür hayatlarını burada geçirirler ve yaşam tarzına göre, Ataların pişmanlıklarını sonraki nesillerden birine gönderilirler. Hiçbir şekilde kurtarılamayan ve eylemlerini telafi edemeyen ruhlar (Arthas gibi) kaçınılmaz olarak "rima oris" adı verilen alana atılırlar.

Arbiter tarafından yargılandıktan sonra hak ettikleri toprağa gönderilen ruhlar sayesinde her bölge hayat denen kaynağı kullanabilir. Doğal hayvan yaşamı ve yeni gelen ruhun mükemmel düzeni nedeniyle, her alanda süreklilik korunur. Hakem kırmızı ışınla vuruldu ve tamamen sessizliğe gömüldü, bu da tüm düzenin altını oydu. Hüküm giymesi ve uygun yerlere gönderilmesi gereken tüm insanlar kendilerini Huaw'a gönderilmiş bulacaklar ve diğer bölgelerdeki yaşamlar da büyük ölçüde azalacaktır.


  Blizzard bu hikaye üzerinde harika bir iş çıkarmış bulunmakta. Bu hikayenin tanıtımı çok çekici bir şekilde başlamış gibi görünüyordu. Ardından ziyaret ettiğimiz her yeni alanda film teknolojisinin desteklediği ilginç olaylara tanık oluyoruz. Hemen hemen her bölgede, beklenmedik ihanetler, beklenmedik isimler ve olaylar yaşıyoruz, bunların hepsi bize "Hayır canım, bunu yapmamalısın" dedirtiyor.

Ek olarak, yükseltme sırasında başımıza gelen her şey bir giriş göreviydi. Revendreth'in isyan hikayesini ya da Ardenwelad'da onunla ittifak tohumlarının yarattığı ruhla nasıl başa çıkacağınızı izlemek için, "Mutabakat" a bağlılığınızı göstermeli ve devam filminin hikayesini de oynamalısınız. Bir şekilde diğer karakterlerinizi geliştirme fikrini zihninize yerleştirmeyi, farklı açılardan farklı hikayeler oynamayı da başarıyorsunuz.

  Şimdi bölgeleri ve bölgeleri içeren antlaşmaları tartışalım. "Mutabakat" ı seçerek özel yetenekler, özel bir zırh ve özel bir binek edinme fırsatına sahibiz. Zırh ve montajlar şirketin dekoratif bir yönüdür, ancak beceriler oyuncunun bir parçasıdır ve oyuncuları ciddi şekilde etkileyecektir. Her bir sözleşmeden kısaca bahsedelim ve sahip olacağınız özellikleri kısaca anlatalım. Sözleşmenin her sınıf için sağladığı becerilerden değil, yalnızca standart imza becerilerinden (bundan sonra özel beceriler olarak anılacaktır) bahsedelim. 

Kyrian

Kale, o zamandan beri en görkemli ve en kutsal bölgedir. Buraya gelenler saf ruhlardan oluşuyor ve güzel, temiz ve doğru bir hayat sürüyorlar. Burada gerekli testleri geçen ve yüceltilen ruhlar Kyrialı oldular ve yaşamla ölüm arasında köprü görevi gördüler. Azeroth'un ölümünden sonra gördüğümüz manevi şifacılar ve merhumun ruhunu hakeme getiren kart sahipleri Kylian Covenant'ın üyeleriydi.

Uzun zamandır Bestion'a ilk gelen biz oluyoruz. Kyrian lider Archon ile tanıştığımız topraklarda, geçmişini temizlemek ya da geçmişini terk etmek istemeyen Kyrian grubu Forsworn ile tanışıyoruz, bu da bu olayı gerçekleştirmeye çalışırken meydana gelen bir diğer saldırı daha gerçekleşiyor.

Anlaşmanın yeteneği, en iyi baykuşlardan birini yönetmemize izin veriyor ve onlar çevreye hizmet etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Baykuşumuz, sağlığının% 20'sini yenileyebilen ve tüm zayıflatıcıları ortadan kaldırabilen bir şişe sükunetle geliyor. Ayrıca 4 dakika boyunca bizimle seyahat eden garson çeşitli hizmetler de veriyor. Alışveriş yapabileceğiniz küçük bir dükkan, yeteneğinizi her zaman ve her yerde değiştirme fırsatı veya bir enstrümanla (zurna) müzik çalma yeteneği gibi bazı küçük şeyler de kazanıyoruz.

Kaleyi tanıtma görevi çok ağır başladı ve açıkçası onunla ilgilenmedim. Bir arkadaşımın sözleriyle, örneğin "Tekno-Şirin Köyü" nde arınma çalışması yapıyor, "Hadi! Hikaye çok yavaş ilerliyor ve birdenbire" işler oluyor!" "Kendimizi eylemin ortasında buluyoruz." Bir şeyler oluyor"dediğimizde ve başka şeyler olduğunda," hadi bunları çalış "diyoruz ve alanı terk ediyoruz. 

Necrolod

İlk bakışta, Maldaraxxus bölgesi bize "burası kötü adamların yeri" diye düşündürüyor. Shadowlands'in savaşçı Necrolord'u, yılmaz savaşçıların ülkesidir. Hangi taktik kullanılırsa kullanılsın, mutlak zaferin çok önemli olduğu bir ülkede güçlü bir hayatta kalma mantığı vardır. Burada olay tamamen güce odaklanmıştır ve iyi ya da kötü ile hiçbir ilgisi yoktur. 

Bölgeye en başından arenadaki rakipleri ortadan kaldırarak, Thrall'ın annesi Drakka ile karşılaşmamızı ve bölgenin en güçlü figürleri arasındaki hakimiyet savaşını sürdürerek başladık. Necromancer'ın lideri Primus, sadece gizemli notları bırakarak ortadan kayboldu. Liderin yokluğunda iktidar mücadelesi sırasında bölgede iktidara gelen beş evden ikisi kayboldu, kalan üç ev arasındaki mücadele devam etti. Kazara bu savaşın ortasında yakalandık. Necrolord bize "Flashcraft" adında özel bir beceri sağlıyor. Maksimum sağlığının yaklaşık% 20'sinde dayanıklı bir koruyucu kılıf oluşturma yeteneği daha güçlü hale gelecektir. Ayrıca yakınımızda bulunan cesetlerin özünü kalkanlarımıza ekleyebiliriz ve% 50'ye varan kalkanlara sahip olabiliriz. 

Night Fae

Ardenweald
, doğanın cenneti ve onunla ilgili her şey gibi, "Night Glow Covenant" ın da ana alanıdır. Doğanın koruyucu azizi öldüğünde buraya geldi ve özel bahçede uyuyakaldı. Anima tarafından beslenen tohumlar, dinlenene kadar onları koruyacak ve doğana kadar tekrar işlev görecek.
Anima akışının kesintiye uğraması Ardenweald'a büyük bir darbe indirdi. Daredevil'in lideri Kış Kraliçesi, kalan animasyonları dikkatli bir şekilde kullanmalı, böylece birçok ruhu (Ursoc gibi) feda etmeleri gerekiyor. Sakinlerin yüzlerini maskeleyen ve onları çevre için bir tehdit haline getiren bilinmeyen bir tehdit ortaya çıkar. Olayı tartışmak için Kış Kraliçesi ile görüşürken yardım sağlayarak tehdidin kaynağını bulmaya çalıştık. Aynı zamanda karşılaştığımız tohumlarla özel bir bağ kurabiliriz ve Night Fae'nin özel yeteneği "Soulshape" sayesinde ruhlarımızı kısa sürede hayvan formlarına dönüştürebilme özelliği geliyor. Hayvan halindeyken hareket hızımız% 50 arttı ve 15 yarda ileri aktarabiliyoruz. İlk başta sadece vulpin formunu benimseyebildik, ancak gelecekte tek boynuzlu atlar, aslanlar ve kurtlar gibi birçok farklı görünüme sahip olma fırsatımız olacak. Bu sincabı göremiyorum, umarım bir yere eklerler.
 
Battle for Azeroth ile birlikte tanıştığımız Drust halkının istilasını anlatan ciddi kısımlar da bulunuyor.


Venthyr

 Son covenant, Revendreth'teki vampir benzeri insanların bulunduğu Venthyr. Burası ruhların ülkesidir ve ruhlarının gurur ve açgözlülük gibi büyük kusurları vardır, bu yüzden yükten kurtulurlar ve kurtuluş için ödenirler. Buraya gelenler çiçeğin ağzından sadece bir adım uzakta ama kurtarılma şansı bulunuyor. Dikkatle eğitilmiş ruhlar, eylemlerini kullandıktan sonra burada kalabilir veya diğer "Sözleşmeleri" uygulamaya devam etme hakkına sahip de olabilir.


  Hikayenin son bölümünde Venthyr'in lideri Lord Denathrius ile tanıştık ve isyancıların neden olduğu ayaklanmaya şahit oluyoruz. Bir isyanın liderini zayıflattığımızda ve günahlarını zayıflattığımızda meydana gelen olaylarla hikayenin işleyiş şekli çarpıcı bir şekilde değişmiş bulunuyor. Neden bu kadar çok anime topladığımızı, isyancıların amacının ne olduğunu ve tüm bu olayların "The Jailer" ile ne ilgisi olduğunu da öğrendik.
Revendreth bölgesi aynı zamanda rahip rolü için seçtiğim antlaşma evidir. Burada Nosferatu vampirini anımsatan figür, kurtarmaya çalışan ruhtan öfke çekiyor. Burada, ruhu geliştirmek için hayattaki kusurları kullanıyoruz. Örneğin, Scarlet Abbey'den tanıdığımız tazı ustası Houndmaster Loksey, silahını burada köpekle yüzleşmek için kullanılmıştı. Burası muhteşem kuleleri ve kaleleri ile etkileyici bir şehir... Şehrin banliyöleri şehrin eteklerinde görülebiliyor, şartlar kötü, irade az ve insanlar çıldırıyor (veya bu durumda enerji yoksunluğu). Suramar'a hatırlatmasının en büyük nedenlerinden biri, kale bölgesinde kalabalık düşman gruplarının beni dağın tepesinden atıp bizi dövmeye devam etmesiydi. 

Bastion
Türü: Aksiyon-macera, ROLEPLAY
Dil: Türkçe
İndir World Of Warcraft: Shadowlands İndir.zip
Benzer Aksiyon Oyunları / Role Play Oyunları / Macera Oyunları / Oyun Modları
World Of Warcraft: Shadowlands İndir Benzeri Oyunlar
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Robot olmadığınızı doğrulayın: *