» » Mavi Balina Oyunu İndir

Mavi Balina Oyunu İndir

Mavi Balina Oyunu İndir
68 611 15 1055

Mavi Balina Oyunu

Aslında tam olarak oyun olmayan "Blue Whale Challenge" olarak adlandırılan mavi balina oyunu yaptırdıklarıyla insanı dehşete düşürüyor. Oyun bazı yöneticiler tarafından verilen 50 günlük süreçte oynayanlara verilen görevlerden oluşuyor.

İşin dehşet tarafı ise bu görevlerin insanın kendine zarar verici görevlerden oluşması ve son görev olarak oyuncudan intihar etmesinin istenmesidir. Bir çok ülkede ölümlere neden olmuştur.

Oyunun çıkış noktası ise Rusya'dır. Oyun, Rusya'nın popüler sosyal ağı olan VKontakle'de kendilerine sözde "ölüm grubu" diyenlerden biri olan "F57" ile başlamıştır. Oyunu yapanın ise Üniversitesinden uzaklaştırılan Philipp Budeikin olduğu idia edilmektedir.

Oyun o kadar korkulan hale gelmiştir ki bunu tersine çevirmek için oyunlar yapılmaya başlanmıştır. Bu Mavi Balina oyunu da içinde; korkudan, dehşetten uzak, eğitici, eğlenceli, yardımlaşma ve sevgiye yönelik duygular içeren görevler bulundurmaktadır. yani sitemizden indireceğiniz bu oyun çocuklar için sakıncalı bir oyun değildir, hiç bir şekilde şiddete yönelik telkinlerde bulunmamaktadır. aksine İyiliğe, yardımlaşmaya ve güzelliğe yönelik telkinler vermektedir. Gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.


Yayıncı: gamer.com.tr
Türü: Mobil, Mizah, Eğlence
Dil: Türkçe
İndir mavi-balina.apk 23,31 Mb
Benzer Macera Oyunları
Mavi Balina Oyunu İndir Benzeri Oyunlar