» » Animal-Crossing-New-Horizons İndir

Animal-Crossing-New-Horizons İndir

Animal-Crossing-New-Horizons İndir
125 0 0
   Animal Crossing: New Horizons-Happy Home Paradise, Yeni Ufuklar'a yeni iş kolları, yeni özellikler ve farklı tatlar getiriyor. Geçen yıl COVID pandemisinin etkisiyle başarılı bir şekilde eve kilitlenenler oldu. İnsanların kaçış noktasının olduğu yılda bizlere tam olarak zaman ayırma fırsatı sunuyor. New Vision'ın ilk ve tek ücretli içerik paketi Happy Home Paradise'ın neler getirdiğine hep birlikte bir göz atalım.   

Animal Crossing: New Horizons- Happy Home Paradise İnceleme

   Animal Crossing: New Horizons- Happy Home Paradise geçen senenin en popüler oyunlarından bir olarak biliniyor yeni adada farklı komşular ve paranızı almak için can atan rakunlar ile birlikte yaşayabileceğiniz ve oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olarak tanımlanmıştır. Covid 19 salgın en şiddetlisi bile gelse eve gidebilir ve bu oyunu saatlerce oynayabilirsiniz. Pandemiden farklı kaçış fırsatları sunarak gönülleri kazanmış ve Nintendo'nun en çok satan oyunlarından biri haline de gelmiş durumda...

New Horizons Happy Home Paradise ilk çıkışını yapıp çok sayıda oyuncuyu kendine çekerek büyük bir başarı elde etmesine rağmen sorunsuz da değil aslında. Yeni içeriklerin yavaş gelmesi, oyun içerisinde zaman kaybettiren detaylar, oyuncuların hayatını kolaylaştırabilecek özelliklerin olmaması ve online oyunlarda zaman kaybettiren sistemlerin kullanılması oyuncuların uzaklaşmaya çalışmasına neden oluyor.


   "Animal Crossing: New Horizons" için gereken yenilik biraz geç de olsa nihayet ortaya çıkmaya başlıyor. Yakın zamanda duyurulan 2.0 güncellemesi ve hemen hemen aynı tarihlerde yayınlanan Happy Home'un sağladığı içerikler, oyunu bırakıp adadan ayrılan oyuncuların ilgisini oldukça fazla çekecek. 2.0 güncellemesi ile Kapp'n ve Brewster gibi NPC'ler seri hayranları tarafından tekrar bir araya geliyor ve yapılabileceklerinin sayısını arttırıyor. Peki güncelleme neler getiriyor ve ücretli eklenti paketine neler dahil? Bunlara bakalım…

Artık Animal Crossing: New Horizons oynamıyorsanız ve adamın komşusuna göre 1 yıl 3 aydır oyuna giriş yapmıyorsanız, bu nedenle bir çok yeniliği kaçırabilme olanağınız fazla aynı zamanda, hangilerinin ücretsiz, hangilerinin DLC üzerinden satın alınabileceğini araştırmak zorunda kalacaksınız. Oyunda sizleri çok mutlu edecek birçok yenilik de var, yapılacak çok şey var ve hemen hemen her şey ücretsiz güncellemelerle geliyor. Harv's Island'da bir dükkan (dünyalar kadar para ödeyerek açacaksınız), Kapp'n ile diğer adalara tekne turu, Brewster'ın müzede bir kafe açması, şehrin önünde egzersiz için sabah lobisi gibi birçok güzellikler de var. Özel sektöre ait Dönüşüm, depo iyileştirme. 2.0 güncellemesi oyuna birçok yenilik katarak oyunu daha ilginç hale getiriyor. Bunların yanı sıra Happy Home'un destekleyici tesislerinde de bazı yenilikler var, gelin birlikte göz atalım.


   Happy Home Paradise aslında eski oyuncuların pek de yabancı olmadığı bir konsepte sahip. 2015 yılında Nintendo 3DS için piyasaya sürülen Animal Crossing: Happy Family Designer oyununda bulunan tasarım mekanizmalarının çoğu artık Happy Horizon'da da görünüyor. Tek başına bir oyun olarak dikkatinizi çekmemiş olabilir ama mutlu bir ev tasarımcısı olarak Switch'te daha ilginç göründüğünün farkına varacaksınız.

Happy Home Paradise eklentisini satın aldığınızda, Tom Nook farklı bir iş düşünmek isteyip istemediğinizi soracaktır. Adada yeterince vakit geçirdiğiniz için hemen kabul edip yeni bölgeye uçuyorsunuz ve Lottie adında bir karakterle karşılaşıyorsunuz. Loti, Paradise Planning adlı bir tatil beldesi işletiyor. Tatil merkezinin sağlayacağı tatil planı da karakterinizin işinin bir parçası olacak. 
Yeni bir işe başladık, meslektaşlarımızla tanıştık ve bir anda ilk müşteri geldi ve hizmetimizden yararlanmak istediğini söyledi. Müşterimiz Eloise, rahatça kitap okuyabileceği bir okuma odası istedi. Firmamız gerekli ana malzemeleri temin eder ve ardından "İşinize dönelim" diyerek kendi başımıza yaratıcı olmamızı sağlar. Müşterinin istediği konsepte uyan mükemmel tatil evini inşa etme zamanı!


  Arayüz Happy Home Designer'a çok benziyor, sipariş edebileceğimiz eşyaları görüyoruz ve müşterinin memnun kalacağını düşündüğümüz şeyleri sipariş ederek evi dekore etmeye başlıyoruz. İlk görevde satın alabileceklerimiz sınırlı ancak çalıştıkça deneyim kazanacak ve daha fazla kişiselleştirme seçeneğine sahip olacağız. Eve mobilya ekleyerek başlayan özelleştirmemiz, oda boyutunu büyütme, çift katlı bina yapma, duvar kağıdı, döşeme ve bahçe dekorasyonu gibi birçok yeni seçeneği de sunmaya başladı.

Müşterinin isteklerini düşündünüz, evi inşa ettiniz, döşediniz ve müşteriye sundunuz. Mutlu bir müşteri ideal tatil evinde harika zaman geçirdi ve size Poki adlı yeni bir para biriminde ödeme yapılıyor. Müşteriler her zaman sipariş vermek için gelmiyor, tatile gidenlere fiyat teklifinde bulunmanız gerekiyor. Daha fazla müşteri, daha fazla ev anlamına gelir ve ne kadar çok ev tasarlarsanız, o kadar fazla ürün ve içeriğe sahip olabilirsiniz. Poki adı verilen para ile yeni eşyalar satın alma ve adanızda kullanma imkanına sahip oluyorsunuz…

Happy Home Paradise, ev tasarımında birçok seçenek sunarak, istediğimiz tarzda evler inşa etmemizi sağlıyor. Bu konuda gerçekten özgürüz, zaman sınırı yok, eşya kısıtlaması yok, isterseniz bir ev inşa edebilirsiniz. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, sizin için paketi açıp eve koymak çok kolay, gerisi sizin zevkinize kalmış. Ayrıca tatil adasında okul, restoran ve kafe açma imkanımız da var. Ayrıca buradan yeni tarifler alma imkanımız da var.


Happy Home Paradise, istediğimiz zaman düzenleyebileceğimiz, yeni eşyalar yerleştirebileceğimiz yerler ve orada kalabilecek birçok NPC karakteri sağlayarak oyuna bir tatil alanı ekliyor. Odayı bölmek, ikinci kata çıkmak, bir ev inşa etmek ve hayal gücümüzün konuşmasına izin vermek için sütunları ve duvarları kullanabiliriz.

Bir ev inşa etme işi, evin içi veya bahçesi ile bitmiyot. Birçok farklı alana sahip devasa bir tatil adamız var. Kar alanlarımız, kıyı şeritlerimiz, nedense çöllerimiz, ormanlık alanlarımız vs. var. Ayrıca bu alanlara istediğimiz zaman ev inşa edebiliyoruz. Sonuçta müşteri soğuk bir yer isterse yazın yanına gidip kumsal veremeyiz. Çeşitlilik doludur. Peki bu DLC paketi dezavantajsız mı?  Bu olay tür bir oyuncu olduğunuza bağlı.

Müşterinin zevkine göre ideal evi yapmak için elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı yazının başından beri söylüyoruz. Konsepte göre şeyler topluyoruz, tatil güzel geçsin diye. O meyve isterse, yaparız. eve et ürünleri getirmeyiz yani tam olarak ne isterse onu yapıyoruz. Ancak ne kadar etkili oldukları başka bir konudur. Müşteriye gidip evin hazır olduğunu söylediğimizde çok sevindi ve evi kontrol etti, beğenirse tatile gitmekten mutluluk duyardı. Paramızı alıyoruz, şirket büyüyor, işler yükseliyor, yeni müşteriler bulmaya gidiyoruz. Beğenmediğinde ne yaptığını bilemiyoruz, çünkü henüz tam olarak buraya kadar başaramıyorsunuz.


Oyunda müşterinin istediği evi inşa etmek çok kolay ve biraz can sıkıcı. Tek yapmanız gereken müşterinin siparişine göre verilen eşyaları paketinden çıkarıp evin içine veya dışına yerleştirmek. Bundan sonrası tamamen size kalmış. Evin duvarlarını süsleyin, resimler asın, bahçeye ağaç dikin, kapıya pankart asın. Müşteriler istediklerinizden memnun. Bakalım bu eşyaları yerleştirdiğinizde ne olacak, deniyorsunuz ve müşteri yine burada yorumlarda bulunuyor. Tavsiye edilen eşyalara ek olarak yere iki elma bırakın yani ona ikramlarda bulunduğunuzda da müşteri yine mutlu oluyor. İlk beklentilerin çok düşük olduğunu kabul edebiliriz, ancak oyun ilerledikçe git gide yükseliyor.

Bahsettiğimiz durumun olumlu mu olumsuz mu olduğu aslında oyuncuya bağlı. Bir ev inşa etmek, içini dekore etmek, dışarıya ağaç ve bitki dikmek sorumluluklar açısından bir fayda sağlamayacaktır. İş bitince "Vay be, harika iş çıkardın ve 5 poki var" demeyecekler ya da ucuz bir otel odası kadar boş olduğu için maaşları kesmeyecekler. İstediğimiz evi yaptık, cebimize parayı koyuyoruz ve ödüllerle ayrılıyoruz. Sınır yok, ceza yok, başarısızlık yok, kimse bana bu eve neden böyle bir şey yaptığınızı sormuyor. 

Bu durumu hangi oyuncunun beğendiğini söyle, hangisini söyle, değerlendirmeyi sonlandıralım. İstediğin ilerleme ise, yaptığın şeyleri puanla ve listele, hızlıca sonuca ulaşabilir, açılabilen her şeyi açabilir, paketleri tüketebilir ve canınız sıkılabilir. Gerçekten sevdiğiniz şey evleri organize etmek, hayalinizdeki evi en az bir oyunda tasarlamak ve ziyaret etmekse, Happy Home Paradise harika bir ektir. İncelemem biraz aceleci oldu ve çok zarif bir ev inşa etme fırsatımız olmadı. Bu yazıyı yazdıktan sonra tekrar oturdum, istediğim evi tasarlıyoruz ve istediğimiz gibi düzenliyoruz. Gerçekten bu kısmı beğenmemek elde değil. 

Ana oyunun ruhuna uygun olarak, Animal Crossing: New Horizons-Happy Home Paradise, size yeni şeyler sağlayan bir pakettir, ancak size baskı yapmaz. Baskı yok, baskı yok, acele yok, yani oyunun geri kalanının duyguları (havuç ticaretine dahil olmadığınız sürece) bu pakette devam ediyor. Ayrıca yeni eşyalar kazanarak adaya dönebilir ve onları adanızı daha güzel hale getirmek için kullanabilirsiniz.


  İnşa ettiğiniz evin bir derecelendirme sistemi olmayabilir, eklentilerde kullandığınız bazı şeyler adanızda mevcut olmayabilir (dış mekan peyzaj araçları harika olurdu) ve bazı büyük oyun yavaşlamaları hala mevcut. Amaçsızca çalışmak, hiçbir mücadele duygusu sizi rahatsız etmeyecek. Ancak Yeni Ufuklar'ın genellikle ne kadara sahip olduğu (turp alışverişi hariç) tartışmalı bir konudur.

Animal Crossing: New Horizons-Happy Home Paradise, Nintendo Switch'teki en rahatlatıcı ve eğlenceli oyunlardan biri olan çok ilginç bir içerik paketidir. 25 dolarlık fiyat etiketinin içeriğine göre fena olmadığını söyleyebiliriz (kur kısmını konuşmaya gerek yok ☹). Ek paket satın almak isteyen Nintendo Switch Online kullanıcılarını güzel haberler bekliyor. Yakın zamanda duyurulan Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi üyeliğine sahipseniz, Nintendo 64 ve SEGA Genesis oyunlarını oynamanın yanı sıra Anima Crossing: New Horizons-Happy Home Paradise DLC paketini ücretsiz olarak alabilirsiniz. 12 aylık üyelik ücretinin 50 ABD Doları olduğunu düşünürsek (tüm aile tarafından alınırsa 80 ABD Doları 8 kişiye bölünebilir), kesinlikle çok daha ucuza gelecektir.

Tabii biraz da gücenebilirim, o yüzden ne yaptığımızı daha çok düşünürlerse o zaman tatil adasındaki bazı yenilikler ana adada kullanılabilir. Bu mükemmel bir paket değil ama "More Animal Crossing" diyen oyunculara rahatlıkla tavsiye edilebilir. Ek zorluklar arayan oyuncular aradıklarını bulamayacaklar.

Animal Crossing: New Horizons-Happy Home Paradise Minimum Sistem Gereksinimleri
 • CPU: Intel Core i3-2115C 2.0GHz Or AMD Athlon II X3 455
 • Graphics: Nvidia GeForce GT 740 or AMD Radeon R5 340 (OEM)
 • RAM: 4 GB
 • Windows: Windows 7,8,8.1 and 10 (64 Bit)
 • DirectX: DX 11
 • HDD Space: 15 GB
Animal Crossing: New Horizons-Happy Home Paradise Önerilen Sistem Gereksinimleri
 • CPU: Intel Core i5-750S 2.4GHz Or AMD Phenom II X4 965
 • Graphics: Nvidia GeForce GTX 750 Ti Or AMD Radeon R7 360X
 • RAM: 8 GB
 • Windows: Windows 7,8,8.1 and 10 (64 Bit)
 • DirectX: DX 11
 • HDD Space: 15 GB

Türü: Macera
Dil: Türkçe
İndir Animal-Crossing-New-Horizons İndir.zip
Benzer Macera Oyunları
Animal-Crossing-New-Horizons İndir Benzeri Oyunlar
 • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
  heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
  winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
  worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
  expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
  disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
  joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
  sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
  neutral_faceno_mouthinnocent
Robot olmadığınızı doğrulayın: *