» Crytek

Snow İndir

18-02-2019, 12:25 Simülasyon Oyunları
Snow İndir Snow Snow ücretsiz, açık dünya, kış sporları oyunudur. Büyük bir dağ keşfedin, karakterinizi kıyafet ve ekipmanlarla kişiselleştirin ve en iyi olmak için etkinliklerde rekabet edin. Kayakta veya snowboardda dağdan aşağıya doğru yolculuk yaparken, altınızda kalan karı hissedin. Snow, şimdiye kadarki en gerçekçi kayak deneyimini yaşatmak için tamamen fizikle çalışan bir oyun olarak inşa edildi.

Hunt Showdown İndir

Hunt Showdown İndir Hunt Showdown İndir Hunt Showdown Ücretsiz İndir Issız bucaksız bu topraklarda ya AVCISIN ya da AV ikinci bir seçeneğin yok.2018 yılı kapanırken yılın en iyi oyunlarından biri daha indir.gamer.com.tr avantajıyla geliyor.

Warface İndir

14-11-2017, 13:51 FPS Oyunları
Warface İndir Warface Warface, Crytek tarafından geliştirilen ve Crytek Seoul tarafından ortaklaşa üretilen ve Xbox 360 portunu için geliştiren çevrimiçi birinci şahız nişancı oyunudur. Oyun Crytek'in CryEngine 3'ü ile geliştirildi. Xbox 360 portu 1 Şubat 2015'te kullanımdan kaldırıldı. Oyuncular; Sniper, Rifleman, Engineer veya Medic olmak üzere dört farklı sınıftan birini seçebilirler. Her sınıfın oyunda